Vladimír MATRKA – RK Dubrawa real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj veľkoryso priestranný 4 izbový byt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Petržalke na Budatínskej ulici.
Dom je súčasťou tradičnej panelovej zástavby z 80 – tych rokov. Prvým majiteľom bol daný do užívania 12.07.1982 na základe kolaudačného rozhodnutia. Má 9 podlaží, kde na 1.podlaží sú pivnice a na ďalších podlažiach sú po dva byty.

Byt sa nachádza na 5/8 podlaží a má presnú výmeru podlahovej plochy 87,01m2. Prislúchajúca pivnica má rozmer 1,67m2. Orientácia bytu je na východnú stranu – kuchyňa + dve izby a západnú stranu izba + obývačka. Uprostred bytu je veľká hala.

Pri rekonštrukcii bytu došlo k dispozičnej zmene – príslušenstvom bytu už nie je loggia. Priestor loggie bol zobytnený (osadené plastové okná, zateplené steny a strop, zrušená priečka medzi kuchyňou loggiou), opticky aj funkčne pripojený ku kuchyni, čím sa zväčšila podlahová plocha bytu.
Okná sú z plastových profilov, zasklené dvojsklom, so sieťkami proti hmyzu, s exteriérovými plastovými roletkami a interiérovými žalúziami. Interiérové aj vstupné dvere sú dyhované a osadené do oceľových zárubní. Ďalšou stavebnou úpravou boli aplikované stierky na stenách a stropoch, laminátová podlaha a keramické dlažby. V kuchyni bola osadená nová kuchynská rohová linka.

Bytový dom je kompletne zaservisovaný, zateplený, zaservisovaná je aj strecha, v roku 2017 boli osadené nové moderné výťahy. Nové brány sú samozrejmosťou. Sú upravené všetky spoločné priestory.

NIEČO O BYTE:
Momentálne v byte bývajú v podnájme štyri dievčatá, čiže byt nie je moc šetrený a bude potrebovať od nového majiteľa do bytu investovať nejaké peniaze na úplné skrášlenie bytu. Po týchto vynovovacích procesoch to bude isto krásne miesto pre bývanie. Byt je vhodný svojou výmerou aj pre väčšiu rodinu. Parkovanie je možné za domom na spoločnom parkovisku alebo pred domom popri ceste alebo priľahlých parkoviskách.
Dievčatá uvoľnia byt IHNEĎ po kúpe novým majiteľom.

V byte sú prípojky UPC a Telekom.
Mesačné náklady pre 4 osoby sú 165,-Eur (správca, voda, výťahy, údržba, poistenie domu, atď)
– plyn – 10,-Eur – quartál
– elektrika – 17,-Eur

Táto časť Petržalky má veľmi dobré dopravné napojenie na centrum mesta, prístup do centra od predmetnej nehnuteľnosti vrátane pešieho príchodu na zastávku MHD je cca 15 minút.
V blízkom okolí sú postavené viaceré školské, administratívne, obchodné a kultúrne objekty. V mieste sa nachádzajú všetky obekty občianskej vybavenosti. V okolí domu sa nachádza Hypermarket TESCO, Carrefour, supermarket TERNO, základné školy s ihriskami, Stredná škola obchodu a podnikania, Stredná zdravotnícka škola a Nemocnica na Antolskej ulici je vzdialená do 5 minút autom.

Ak vás tento byt oslovil, prosím kontaktujte ma, kľúčiky od bytu mám stále pri sebe.
Myslím, že v prípade záujmu o tento byt, nebude problém uskutočniť s majiteľom dohodu!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.
©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha