Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa 1,5 izbový byt na ulici Pod Záhradami s fantastickým panoramatickým výhľadom na celú Dúbravku, dúbravské lesy a neďalekú Devínsku kobylu.

Tento výhľad z okien je priam očarujúci, dodáva bytu niečo viac, čo vám ostatné bytové domy v susedstve určite neposkytnú. Je to dané tým, že pred domom sa rozkladá veľké, voľné zelené priestranstvo, na ktorom je odsúhlasená výstavba dúbravského oddychového parku plného zelene, lavičiek, chodníčkov, jazierok. Nikdy vám už pred oknami nebude nič stáť a tento prekrásny výhľad bude len a len pre vaše oči…:-)

TROCHU INFORMÁCII O BYTE:

Byt sa nachádza na 12/12 podlaží a má presnú výmeru podľa LV – 41,54m2. K bytu prislúcha aj pivničný kumbál hneď na poschodí oproti bytu, čo dodáva bytu istý luxus, pretože nie je nutné chodiť do suterénnej pivnice, všetko máte na dosah. Je vo výlučnom vlastníctve jednej majiteľky.

Majiteľka si byt navrhla a nechala prerobiť „na kompletku“ v roku 2015, kde sa zmenila dispozícia celého bytu. Zrušila sa chodbička z hlavnej vstupnej haly do kuchyne, vzniklo samostatné WC a kúpeľňa v obrátenom garde, kuchyňa sa premenila vtipnou a vyspelou technickou úpravou na spálňu.

Obývacia, resp. veľká izba je rozdelená murovanou  ¾ priečkou na obývaciu a jedálenskú časť. Priečka, ktorá nie je vytiahnutá až po strop, prepúšťa do bytu slnečné lúče, čo je pekne vidieť aj na foto dokumentácii ( fotenie bytu bolo realizované o 16:00 pre lepšiu predstavivosť o presvetlení bytu). Pozdĺž steny je namontovaná kuchynská linka s vysokým leskom vyhotovená na mieru stolárom. Súčasťou sú vstavané spotrebiče – rúra Bosch, varná doska Whirlpool, odsávač pár Candy.

Farebnosť a exkluzivitu bytu dotvára zladená plávajúca podlaha v dekore dub o hrúbke 7mm. Okná sú plastové a sú namontované so žalúziami a sieťkou proti hmyzu.

Tepelnú pohodu počas horúcich letných dní zabezpečí klimatizácia Daikin Inverter nainštalovaná nad dverami v obývačke, pre ktorú vychladiť tento priestor v priebehu pár minút nebude žiaden problém.

 

A keď slnko zapadne za dúbravské zore, svetelnosť bytu dodajú príjemné bodové svetlá v dvojitých a esteticky navrhnutých sadrokartónových členitých stropoch.

Samostatnou kapitolou je kúpelňa –  obklad pochádza zo Siko kúpeľne, umývadlo značky Duravit je osadené na murovanej doske so spodným úložným priestorom – policou a masívne batérie sú od výrobcu Hansgrohe.

Vo vstupnej chodbe vám bude k dispozícii vešiaková zostava na mieru a veľká rolldor skriňa, v ktorej nájdete obrovský úložný priestor. A čo nevojde tam, šup s tým cez 1,5m chodbu rovno do kumbálu.

Byt od ostaných častí domu oddeľujú bezpečnostné dvere Securido. Sú certifikované v bezpečnostnej triede III., už v štandardnej verzii majú protipožiarnu, tepelnú a zvukovú izoláciu s 9 istiacimi bodmi. Sú dodávané ako jeden celok s bezpečnostnou zárubňou pre maximálne zabezpečenie vašej domácnosti.

Elektrika v byte je jasná voľba, medené rozvody 2,5 Cu zásuvky a 1,5 Cu osvetlenie. Bodka.

TROCHU INFORMÁCII O BYTOVOM DOME:

Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý prešiel čiastočnou modernizáciou. Bol kvalitne zateplený a súčasne bola kompletne zaizolovaná strešná časť domu. Samozrejmosťou je, že boli osadené nové vstupné vchodové dvere, nainštalované bezpečnostné kamery v dome, ktoré dodávajú obyvateľom punc bezpečnosti. Taktiež bol osadený nový moderný výťah.

V byte sú prípojky UPC, Orange.

Rozpočet nákladov na byt za mesiac je cca 130,- Eur, bližšie informácie budú poskytnuté priamo na obhliadke s možnosťou nahliadnuť do vyúčtovacích faktúr (každoročný preplatok).

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Bytový dom sa nachádza v priamom centre Dúbravky a v jej príjemnej lokalite. Západná orientácia bytu zabezpečí, že byt je krásne presvetlený až do západu slnka.

Kompletná občianska vybavenosť je do pár minút po vykročení z domu – Lidl, kultúrny dom, kostol Ducha svätého, zastávka MHD. V pešej dostupnosti je taktiež zdravotné stredisko, banky, športoviská, les, školy, škôlky.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku…Byt je výborným riešením pre tých, ktorí sa nechcú trápiť dlhotrvajúcou rekonštrukciou, stačí si priniest osobné veci, a súčasne hľadajú krásnu dúbravskú lokalitu plnú zelene, čistého vzduchu a príjemných ľudí. Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás…:-) Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadim a vy počkáte s nohami na stole na moje vyzvanie na podpisy Kúpnych zmlúv…:-) Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.

Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha