POZOR! Poprosím záujemcov o obhliadku, aby sme všetci dodržali ochranné pomôcky rúška a rukavice. Ďakujem.

Vladimír Matrka – RK Dubrawa real, s.r.o. dáva vo výhradnom zastúpení majiteľov do prenájmu pekný a skutočne útulný nebytový priestor v lukratívnej časti Bratislavy na Miletičovej ulici. Náš nebytový priestor sa nachádza na prízemií v tehlového domu hneď vedľa lekárne.

Priestor má úžitkovú výmeru 27,00m2. Vstup do týchto priestorov je bez bariérový a do ulice je presklený veľkým skleným výkladným oknom. Priestor je vybavený samostatnou miestnosťou so sprchou a samostatným WC s umývadlom. Tak isto je jedno malé umývadlo aj v hlavnom priestore. Na zemi je položená dlažba a od exteriérov je oddelený dvomi dverami.

Veľkou pridanou hodnotou tohto ponúkaného priestoru je možnosť parkovať autom vo dvore s vchodom s rolovacou bránou, ktorá je vidieť aj na fotodokumentácii.

Cena podnájmu za mesiac je 250,-eur + DPH, v ktorom je samotný podnájom a všetky energie.

Pri podpise Zmluvy o podnájme prenájomca zaplatí majiteľovi priestorov 2 x 250,-eur + DPH, jedná mesačná splátka vopred a jedna kaucia, ktorá sa v prípade bezproblémového chodu počas nájmu vyplatí nájomcom späť po ukončení nájmu.

 

PROVÍZIU pre RK nájomník NEPLATÍ!

 

Pre koho je tento priestor vhodný:

–          pre výživové centrum, depilácie, masáže, manikúra, pedikúra, kalanetika

–          ajurvéda, joga, terapie, poradenstvo

–          BIO potraviny, výživové doplnky

–          nutričné doplnky ( Nutrifood, Zanea, Herbelife, Nuskin, …atď)

–          zdravotné pomôcky

–          pleťové štúdio Mary Kay

–          administratívna spoločnosť – učtovníčka

–          sídlo realitnej kancelárie

–          obchodná spoločnosť

–          advokátska spoločnosť

–          finančná a poradenská spoločnosť

–          poisťovacia spoločnosť

–          VŠETKY SPOLOČNOSTI A FIRMY, KTORÉ MAJÚ PLÁNY A VÍZIE A V BUDOVE NÁJDU

SVOJE VYUŽITIE

 

Nebytový priestor JE VOĽNÝ IHNEĎ a KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA MOŽNÁ KEDYKOĽVEK !

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Priestor je výborným riešením pre tých, ktorí chcú podnikať v Ružinove, v blízkosti centra mesta a mestského života. Ak vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento priestor osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných

Poloha