Vladimír Matrka – RK Dubrawa real, s.r.o. ponuka na predaj s povolením majiteľov, 3 izbový rodinný dom v tichej a zelenej časti Stupavy. Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1965, má výmeru 110m2 a je postavený na pozemku s výmerou 1196m2.

Časť pozemku, na ktorom stojí dom je rovina, až záhradná časť za domom ma svahovitý charakter, na ktorom bol prevažne vinič, zelenina a stromové porasty.
Náš ponúkaný dom sa skladá z 3 samostatných a nepriechodných izieb, kuchyne, komory, predsiene, kúpeľne s WC a vstupnou verandou, ktorá bola k domu pristavená neskoršie.

Pri dome je samostatne stojatá murovaná garáž s montážnou jamou. Za domom na relaxačnom dvorčeku je postavený altánok pre spoločné stretnutia s priateľmi pri dobrom vínku a opekačkách. Hneď vedľa altánku je na dvore 12m hlboká funkčná studňa.

Pozemok je široký 15m a jeho dľžka až po koniec záhrady je 80m.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, kanalizáciu. Časť domu je podpivničená. V pivnici je sucho, žiadna vlhkosť. Dom je vykurovaný plynovým kotlom Protherm 25,5kW, čo bohato postačuje na vykúrenie celého domu a TÚV Kotol má presne 8 rokov. V dome je samozrejmosťou aj prípojka na 380V. Asi pred 10 rokmi boli osadené nové plastové okná.
V izbách sú položené originál drevené parkety, v kúpeľni dlažba a na chodbe linoleum.

Orientácia miestností v dome:
Sever – kuchyňa
Západ – obývačka + spáľňa
Juh – kúpeľňa + WC
Východ – smer do záhrady

NÁZOR MAKLÉRA:

Ide o starší RD z 1965 roku ale postavený z pravých kvalitných tehál. Základy sú pevne a odolné. Takže bez problémov sa môže nový majiteľ pustiť do prípadnej prístavby resp., nadstavby domu. Veľkou výhodou tohto domu je, že dosť dobre dispozične navrhnutý už od pôvodného postavenia a znesie akúkoľvek náročnú rekonštrukciu. Nachádza sa v krásnej lokalite plnej zelene a hneď vedľa stupavského parku a športovísk. Je postavený v zastavanej časti medzi už postavenými rodinnými domami. Veľký dvor, ticha lokalita, svetlý, priestranný a udržiavaný dom ponúka novým majiteľom skvelé bývanie a pri zmodernizovaní a určitých rekonštrukčných úpravách, to môže byť krásne a pohodové sídlo pre novú rodinu.

DOM JE BEZ TIARCH a KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, ČIŽE OBHLIADKA PRE VÁS KEDYKOĽVEK !

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam n
Ak Vám tento dom bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na Vás, ako Vás tento dom osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku Vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre Vás a Vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha