Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na prenájom vo výhradnom zastúpení majiteľa 4 izbový byt na ulici Ľ. Fullu v Bratislave.

Náš byt sa nachádza na sídlisku Dlhé Diely v mestskej časti Karlová Ves na 4 podlaží v 10 podlažnom bytovom dome. Byt má výmeru podľa LV presne 79,53m2 a orientácia bytu je na východnú stranu – obývačka + spálňa a južnú stranu dve izby + kuchyňa. Čiže, slnečných lúčov počas dňa budete mať dostatok. Priestrannosti bytu pridáva veľká vstupná hala. Jedna malá miestnosť je prerobená na šatník, resp. odkladací kumbal.

V byte je položená plávajúca podlaha vo všetkých izbách a dlažba na chodbe, kuchyni, WC a v kúpeľni. V dome sú dotiahnuté prípojky internetu – optika.

Z domu je dobré napojenie na mestskú dopravnú infraštruktúru. Neďaleko domu sú zastávky MHD a blízke lesy. Časová vzdialenosť do centra mesta je do 10-15 minút.

V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Napojenie k diaľničnému obchvatu s napojením na diaľnice D1 a D2 určite ocenia všetci, ktorí radi cestujú alebo potrebujú rýchle spojenie na pracovné účely.

Rozmery bytu v m2:

 1. Obývačka……….18,50m2
 2. Izba……………….12,31m2
 3. Izba……………….12,39m2
 4. Izba………………08,12m2
 5. Hala………………11,90m2
 6. Kuchyňa………..07,89m2
 7. Kúpelňa…………02,96m2
 8. WC………………..01,00m2
 9. Šatník…………….02,87m2
 10. Loggia……………04,45m2
 11. Pivnica…………..01,59m2

Novým nájomníkom je k dispozícii kompletne zariadenie bytu. V kuchyni je umývačka riadu, sporák, rúra, chladnička s mrazničkou a automatická práčka v kúpeľni.

Podmienky pre nájomníka: platí sa 600,-eur + 100,-eur energie. Pri podpise Nájomnej zmluvy sa platí 2 x 700,-eur (prvý mesačný poplatok + kaucia)

Províziu pre RK NEPLATÍTE!

Byt je vhodný pre rodinu s deťmi, myslím, že by nebol problém aj s malým domácim miláčikom…:-)

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Bratislava 4. Ak Vám toto bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na Vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Zmluvu o nájme vám tak isto urobíme.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha