Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o., mob: 0917 052 310 ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa veľký a po celý deň presvetlený4 izbový byt s dvomi veľkými loggiami na Sekurisovej ulici v Dúbravke.  Bytový dom sa nachádza v časti Podvornice.

BYT:

Náš byt sa nachádza na 10/14 poschodí a z tejto výšky je už pekný panoramatický pohľad na celú Dúbravku. Orientácia bytu zo všetkých izieb je na západnú stranu a jedno okno zo spálne má výhľad aj na severnú stranu. Krásne výhľady umocňuje aj veľká predelená loggia, ktorá má 12m2. Výmera bytu je nadštandardne veľkorysá a byt má presne 101,19m2 + pivnica 3m2 je priamo na poschodí oproti vchodu do bytu. V byte je nainštalovaná klimatizácia, ktorá vám spríjemní letné dni.

Byt prešiel pred rokmi rekonštrukciou, ktorá bola prevedená aj zmenou pôdorysu bytu. V byte boli pôdorysne vymenená kúpeľňa a na jej mieste bola vybudovaná krásna kuchyňa. Na mieste kuchyne majitelia vybudovali priestrannú kúpeľňu s vaňou a so sprchovým kútom. WC je samostatná miestnosť. Veľká vstupná hala vytvára akúsi piatu izbu, kde je veľký stôl na rodinné oslavy a gurmánske akcie pri dobrom jedle a víne. V byte sú vymenené elektrické rozvody.

Celý byt so svojím zariadením ponúka konzervatívne bývanie, ktoré sa dá krásne prepojiť s modernými trendmi.

 

DOM:
Celý bytový dom je zateplený, strecha zaservisovaná, elektronická brána, v dome kamerový systém. V dome sú dva nové výťahy. Veľkou výhodou bytov na každom poschodí je, že majitelia majú hneď oproti bytu priestrannú uzamykateľnú murovanú pivnicu alebo skôr kumbál, kde si môžu odložiť aj väčšie veci ako pneumatiky, bicykle, atď.

Tesne vedľa domu sú veľké záchytné parkoviská pre obyvateľov okolitých domov a tiež je možnosť parkovania popri ceste.

DISPOZÍCIA BYTU:

Vchodovými dverami sa dostaneme do veľkej chodby-haly, z ktorej majitelia vytvorili zaujímavý priestor s jedálenským kútom a veľkým stolom. Z chodby sa dostaneme priamo do veľkej obývačky, z ktorej je tiež vstup na loggiu. Z chodby sa dostanete aj do ostatných miestností kúpeľňa, kuchyňa, WC, a dve spálne. Na loggiu je tiež vstup zo spálne.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Nuž čo dodať, proste Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z rozhľadne na Devínskej Kobyly, ak je teda dobrý výhľad. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov a na jej svahoch rastie nespočetné množstvo krásnych a najvyšších orchideí a jazýčkovca jadranského.
Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall, nová nemocnica BORY, ktorá bude najmodernejšia v strednej Európe a diaľnica na Záhorie a do ČR.

 

MESAČNÉ PLATBY:

Správca………….,:-Eur a elektrika……….,-Eur + plyn………-Eur + TV a internet………,-Eur

 

NÁZOR MAKLÉRA:

Veľký, priestranný a presvetlený byt, ktorý ponúkne skvelé bývanie pre 4-6 člennú rodinu. Byt je pomerne dosť plastický so svojím pôdorysom a v prípade záujmu sa v byte dajú urobiť ďalšie technické zmeny.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha