Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa 1 izbový byt na ulici Milana Marečka v Devínskej Novej Vsi.

Náš ponúkaný byt má presnú výmeru podľa LV – 40,43m2 a nachádza sa na 7/13 podlaží.
Výhľad z okien budete mať na východnú stranu. Tým pádom bude v byte po celý deň príjemná klíma bez zbytočného slnečného prehrievania.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V prvom rade najväčšie stavebné práce zasiahli loggiu, ktorá sa stala po odstránení okien a zateplení loggie súčasťou izby, tzn., že veľkosť izby sa zväčšila cca o 4m2. Vymenené nové plastové okná v byte sú samozrejmosť. Horizontálne a vertikálne rozvody vody, plynu a kanalizácie boli tiež vymenené v celom dome ako aj našom byte.

Výhodou 1 izbových bytov v DNV je pomerne veľkorysý priestor kuchyne. Svojou veľkosťou sa dá prirovnať kuchyniam vo väčších 3-4 izbových bytov.
V dome je dotiahnutá optika pre internetové pripojenie. Na vchodovej bráne je čip do domu, tak isto do výťahu, nas chodište a na spojovaciu chodbu pre 5 bytov na poschodí, ktorá sa zatvára a je dostupná len obyvateľom príslušného poschodia, čím vzniká ďalší úložný priestor napr. pre bicykel prípadne kočík.

Mesačné poplatky pre 2 osoby sú 126,30,-eur.

Práve v čase inzerovania predaja bytu prebiehajú rekonštrukčné práce na spoločných priestoroch domu.

Názor makléra:
Ide o najviac dispozične vyhľadávaný 1 izbový byt v DNV práve pre jeho veľkorysý priestor, ktorý ponúka a veľkú loggiu. Bytový dom sa nachádza mimo hlavných ulíc, skôr v tichšej časti DNV a v príjemnej lokalite hneď v blízkosti základnej školy. Myslím, že tento byt môže ponúknuť skvele bývanie pre ľudí žijúcich v single móde alebo pre pár s menším nárokom na priestor pri bývaní.
V blízkosti bytového domu sú všetky dôležité spojenia MHD a v jeho okolí výborná občianska vybavenosť.

VÝHODY BYTU: tiché prostredie, lokalita, byt má nové rozvody (voda, plyn, kanalizácia, možnosť parkovania pred domom na priľahlých parkoviskách.

BYT JE BET TIARCH! Záujemcov pozývam na spoločnú obhliadku.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

© Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha