Vladimír Matrka vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 2- izbový byt na ulici Štefana Králika v Devínskej Novej Vsi. Keďže, sa jedná o vrchnú časť ulice pri rozhraní s rodinnými domami pri lese, môžeme napísať, že sa jedná skutočne o tichú lokalitu a taktiež so slepou ulicou, kde nie je pohyb áut.

Byt sa nachádza na 6/8 poschodí, podľa LV má výmeru presne 48,50m2 + loggiu 3,80m2.

K bytu prislúcha aj pivničná kobka o rozmere 1,4m2.

Orientovaný je na juhovýchodnú stranu. Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2011, celý bytový dom bol zateplený, obnovený vrátane strechy a vynovený v interiéroch domu v roku 2010.

Mesačné náklady sú momentálne na 3 ľudí – 2 dospeláci a 1 malé dieťatko 140,-Euro (voda, kúrenie, odpad, údržba) a 23,-Euro elektrika.

Novému majiteľovi ponechávajú v byte terajší majitelia komplet kuchyňu s chladničkou, varnou doskou a práčkou v kúpeľni. Na chodbe sú veľké, hlboké a aj pekné RollDorr skrine. Fakt do nich napcháte všetko.

 

V okolí domu je možnosť parkovania, veľa parčíkov a detské ihriská.

V blízkej dostupnosti bytového domu je zdravotné stredisko, pošta, banky, úrady, všetky obchodné reťazce aj zastávka MHD.

 

Dôvod predaja = mladá rodinka sa sťahuje do rodinného domu.

 

NÁZOR MAKLÉRA:

 

Ide o príjemný dvojizbový byt v rekonštruovanom a vynovenom bytovom dome, ktorý je situovaný v tichej a klientmi vyhľadávanej lokalite pre veľa zelene, blízkosť lesa, turistických chodníkov a detských ihrísk.

Ticho zvýrazňuje aj slepá ulica pred domom, na ktorej vždy zaparkujete. Byt je vhodný pre všetky vekové kategórie a pri okamžitom nasťahovaní nepotrebuje žiadne väčšie úpravy, snáď len vymaľovať.

V okolí bytu sa nachádza všetko z občianskej vybavenosti a všade ste do 5- 10 minút chôdze.

Majitelia sú veľmi milí a ústretoví.

 

Tento byt môžem iba odporúčať. Garantujem transparentnosť celého obchodného procesu!

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.

Poloha