Vladimír Matrka – RK Dubrawa Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľov malý mezonetový byt pozostávajúci z 2 obytných miestností a príslušenstva o celkovej výmere 59,75m2 na Mlynskej ulici v Devínskej Novej Vsi. Byt sa predáva kompletne zariadený ako je vidieť z fotodokumentácie v inzercií.

Čo napísať o tomto bytovom dome a byte? Proste, zastavil sa tu na chvíľku čas, ostalo tu kus histórie, všetko, ako by tu malo svoju dušu.

Tento náš tehlový dom je postavený zo začiatku minulého storočia. Sú v ňom štyri byty a bývajú v ňom štyri rodiny. Pri prvom pohľade na tento dom vás napadne ako prvé film z roku 1941 „Přednosta stanice“ s fantastickým hercom Vlastom Burianom. Dôvod? Bytový dom sa nachádza v blízkosti železničnej stanice DNV a bol to niekedy železničiarsky dom, kde bývali zamestnanci železníc. Okolo domu je veľký dvor, kde sa môžu vyšantiť aj deti. Objekt je uzatvorený.

V okolí domu vládne atmosféra aká sa snáď dá zažiť len na tomto mieste. Započúvate sa do vzdialenej píšťalky výpravcu a počujete hudbu od kolies vozňov hladiacich koľajnice. Tento byt je snáď predurčený práve ľuďom, ktorí žijú železničiarsky život alebo pracovali v tomto fachu a sú takýmto prostredím fascinovaní a železnice sú ich život.

Interiér domu má ešte pôvodné historické schodisko z dreva. Pri pohľade po dome si zaspomínate na hodiny dejepisu a začnete oprašovať históriu železničiarskeho sveta a železničiarskych domov na Slovensku.
Je to zaujímavý dom ale čo je hlavné, že majitelia ho odkúpili v roku 2016 od Slovenských železníc a stal sa ich majetkom!

Majitelia byt prerobili v rámci možností a na miesto starých kachlí v celom byte byt vykurujú radiátory vyhrievané vlastným kotlom Protherm osadeným priamo v byte.
Okná sú klasické drevené ale tie klasické dvoj okná, čiže do bytu nefučí v zime, všetko krásne tesní.

Radiátory majú v celom byte medené rozvody. Skrášlili si obývaciu izbu, ktorá celá ostáva novému majiteľovi a tak isto aj kuchyňa.
V byte ostáva umývačka riadu AMICA, chladnička AMICA, TV Prestigio, sporák EDESA, elektrická trúba EDESA. Celá obývačka.
V byte je dokonca elektrická prípojka na 380V.
Televízia je napojená na DIGI + internet.

Dispozične je byt orientovaný SV -kuchyňa, JZ- obývačka + vrchná izba, na ktorú sa dostanete schodíkmi z kuchyne, čo je vidieť aj z fotiek.
K bytu prináleží aj veľká pivnica o výmere 11,20m2.

NÁZOR MAKLERA:
Bytový dom sa nachádza v Devínskej Novej Vsi. Byt je zmodernizovaný po odkúpení majiteľmi od Železníc SR. Majitelia po zakúpení investovali do rekonštrukčných prác v podobe vlastného kúrenia kotlom a radiátormi a kúpili si nový nábytok v obývačke a doplnky elektrospotrebičov do kuchyne. Byt sa predáva komplet s nábytkom a vybavením, čiže nový majiteľ dostane komplet byt k okamžitému nasťahovaniu.
V blízkosti všetko na dosah. V blízkosti kopec zelene, turistické chodníčky na blízku Devínsku Kobylu, cyklotrasy na Devín, Rakúska. Byt je kúpou voľný IHNEĎ! V blízkosti domu je veľké parkovisko.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Devínskej Novej Vsi, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM STÁLE PRI SEBE, TAKŽE OBHLIADKA MOŽNÁ KEDYKOĽVEK!

Ak toto všetko vám bude dávať zmysel, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento takmer historický skvost osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné všetko zariadime za vás. Hypotéku vám tak isto urobíme na mieru. Sme nezávislí a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky.
Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.
©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha