Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. , mobil: 0917 052 310 ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa 4 izbový byt na Landauovej ulici v Dúbravke. Landauova ulica sa nachádza presne v strede Dúbravky a o byty v tejto časti je dosť veľký záujem kupujúcich hlavne kvôli dobrej dopravnej infraštruktúry, kde pred domom sú zastávky všetkých autobusových a električkových spojov a rýchly výjazd z Dúbravky smerom do mesta.

Náš byt pozostáva zo štyroch obytných miestností, kuchyne, vstupnej haly, samostatného WC a kúpeľne. Byt sa nachádza na 8/9 poschodí. Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu a z oboch strán okien ponúkajú panoramatické výhľady na Kamzík alebo dúbravské lesy, čiže presvetlenie bytu je po celý deň vysoké. Na každom poschodí sú iba dva byty.

Náš ponúkaný byt má rozlohu presne podľa LV 68,24m2. K bytu prislúcha ešte loggia o výmere 7m2 a pivničná kobka 1,5m2.

Byt prešiel modernizáciou v roku 2005, ktorej rozsah bol vo výmene všetkých prvkov krátkodobej životnosti. Bola vymenená kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere Sherlock, plávajúca podlaha v celom byte, dlažba vo WC a kúpeľni, keramické obloženie v kúpeľni a plastové okná.

Dom je kompletne zateplený a vnútorné priestory zmodernizované, osadený nový výťah.

Pred domom sa práve chystá veľká revitalizácia okolia a vybudovanie novej pešej zóny.

Mesačné náklady na byt sú 200,-eur/mes., elektrika 30,-eur,  plyn 10,-eur ( na konci roka sú vždy vrátené preplatky)

Pripojenie k TV a internetu zabezpečuje Telekom.

NÁZOR MAKLÉRA:

Bytový dom sa nachádza v strede Dúbravky v dobrej lokalite s peknými výhľadmi na Kamzík a dúbravské lesy, kde už nikto pred vaše okná nič nepostaví. Blízkosť spojov MHD, hneď pod oknami zdravotné stredisko, lekárne, obchodné reťazce, školy, škôlky, všetko hneď po ruke. Pre tieto aspekty je vždy táto lokalita a ulica zaujímavá pre všetkých záujemcov o kúpu bytu. Na byte neviaznu ani žiadne ťarchy. Byt môžem iba ODPORÚČAŤ.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Dúbravka, samá zeleň, v blízkosti lesy, turistické chodníčky a za 1 hodinu a 30 minút zdravým krokom, sa môžete pozerať na vzdialené Alpy z rozhľadne na Devínskej Kobyle. Za hodinu krokom môžete sa kochať krásou Štokeravskej vápenky, kde je nálezisko zvyškov mnohých stavovcov.  Pre tých, ktorí chcú ostať bližšie pri dome, je tu pre nich v blízkosti veľa detských ihrísk, športovísk, kompletná infraštruktúra pre denné potreby obyvateľstva, škôlky, školy, zdravotné strediská, úrady, OC, Billa, LIDL, DK Dúbravka, kostol a MHD. Všetko od domu do 10 minút chôdze. Hneď „za rohom“ je nákupné centrum Bory Mall a diaľnica na Záhorie a do ČR.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Dúbravke, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha