Vladimír MATRKA – RK DUBRAWA Real, s.r.o. ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa 1 izbový byt s veľkou loggiou 7,5m2 v tichom prostredí Karlovej Vsi na Silvánskej ulici. Bytový dom je postavený v tesnej blízkosti lesov nad Karlovou Vsou s turistickými chodníkmi vedúcimi až na Královú horu a po širokom okolí.

Náš ponúkaný byt pozostáva z jednej obytnej izby, kuchyne, chodby, samostatného WC a samostatnej kúpeľne a nachádza sa na 1/8 nadzemnom podlaží. Na každom poschodí sú iba tri byty.

Rozloha bytu je presne podľa LV 31,77m2 + loggia 7,5m2 a k bytu prislúcha aj pivničná kobka 1,8m2. Okná bytu sú orientované na západnú stranu.

Byt prešiel modernizáciou, ktorej rozsah bol vo výmene všetkých prvkov krátkodobej životnosti. Bola vymenená kuchynská linka, bezpečnostné vchodové dvere ADLO podlaha v celom byte, dlažba v kuchyni, WC a kúpeľni, keramické obloženie v kúpeľni a plastové okná so žalúziami v roku 2006. V byte sú vymenené stúpačky vody, kanalizácie aj plynu. Obytná izba bola nanovo zariadená v roku 2021.

Mesačné náklady na byt sú veľmi nízke 85,-eur/mes./ 2 osoby správca + 22,-eur elektrika + 6,-eur plyn.

V byte je zavedená vysokorýchlostná optická prípojka internetu na prevádzkovateľov Telekom, Orange, SWAN, Vnet.

Po dohode s majiteľmi, v byte ostáva všetko ako je vidieť na fotodokumentácii v inzercii, tzn. kuchynská linka s elektrickou rúrou a plynovým sporákom MORA, chladnička s mrazničkou AMICA, vstavaná skriňa v obývačke.

NÁZOR MAKLÉRA:

Bytový dom sa nachádza v úžasne tichej lokalite, ktorej ticho a kľud je umocnené lokalitou v slepej ulici. Blízkosť lesov dodáva obyvateľom rôzne športové a turistické možnosti vyžitia. Byt je orientovaný na západnú stranu.

INFORMÁCIA O OKOLÍ:
Ide o zaujímavú a hlavne tichú lokalitu. V blízkosti domu je dostupná celá infraštruktúra – obchody, potraviny, puby, úrady, školy, škôlky, športoviská, kostol a známy obchodný dom CENTRUM. 150m od domu sa nachádzajú zastávky električky Borská číslo 4 a 9 s hustou premávkou spojov.

Na byte NEVIAZNU ŽIADNE ŤARCHY a byt je kúpou IHNEĎ VOĽNÝ!

KĽÚČIKY OD BYTU MÁM PRI SEBE, OBHLIADKA MOŽNÁ KEDYKOĽVEK PO TELEFONICKOM DOHOVORE.

Čo dodať na záver? Iba to, že vás všetkých pozývam na obhliadku. Byt je výborným riešením pre tých, ktorí chcú bývať v Karlovej Vsi, v blízkosti prírody, turistických a cyklistických trás, s prepojením na Devín a Rakúsko.
Ak toto všetko vám bude vyhovovať, zavolajte mi a dohodneme si obhliadku. Ďalej to bude už len na vás, ako vás tento byt osloví. Ak sa rozhodnete kladne, ostatné zariadime my. Hypotéku vám tak isto urobíme a verte, že tú najlepšiu práve pre vás a vaše potreby, sme nezávislí, spolupracujeme so všetkými bankami a hľadáme najlepšie riešenie pre nášho klienta.

Dubrawa Real, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Riadime sa a postupujeme pri práci podľa jej schváleného Realitného kódexu. Ceny v inzercii sú koncové a obsahujú kompletný právny servis, všetky správne poplatky a služby spojené s prevodom nehnuteľností až po odovzdávací protokol k nehnuteľnosti.

©Všetky texty a fotodokumentácia v inzercii sú autorským majetkom RK Dubrawa Real, s.r.o.. Všetky informácie v inzercii sú podané na základe informácii dodaných od vlastníka bytu a z dostupných verejných listín.

Poloha